Toplumdaki Yerimiz

BSH olarak bir vizyonumuz var; “Müşterilerimizin, bayilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmak.” Bu vizyon bütün gücümüzle ana faaliyet alanımıza odaklanmamızı sağlıyor. Bize motivasyon kazandırıyor. Toplumumuzun gelişimine katkıda bulunmak amacıyla, her çalışmamızda topluma daha fazla değer katmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin markalarımızı tercih etmeleri için değer yaratarak, tercih edilme nedenlerimizi artırıyoruz.

Bu yüzden, müşteri gereksinimlerine karşılık vererek ve onlara gündelik hayatlarını kolaylaştıracak bir yaşam biçimi sağlayarak çevremizdeki toplumsal yaşama katkıda bulunuyoruz.

Çevre Politikaları ve iş güvenliği uygulamaları sosyal sorumluluk anlayışımızın iki temel unsurunu oluşturuyor. Her bir üyesinin topluma duyduğu bağlılıkla BSH’nin eğitimli kurtarma ekibi, Türkiye’deki Yerel Kriz Örgütleri için değerli bir kaynak niteliğinde.

Kesintisiz devam eden Yangın Yöntemi Eğitimleri çalışanlarımıza sunduğumuz oryantasyon programının bir parçası olup, eğitmen kadromuzda profesyonel itfaiyeciler de yer almakta.

Gönüllü kurtarma ekiplerimiz AKUT tarafından eğitiliyor. Ayrıca, eğitmenlerimiz çevre sakinlerine de gönüllü olarak eğitimler veriyor. Çevreye karşı duyarlılık işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. BSH, her yıl eğitim programı katılımcıları, işçiler ve satış örgütleriyle ağaç dikme ve kıyı temizleme etkinlikleri düzenliyor.

Afet Hazırlığı

BSH’nin tam donanımlı kurtarma ekibi çok sayıda yerel topluluğa afet hazırlık ve ilk yardım eğitimi verir. Ekibimiz Türkiye Kriz Grubu’na üyedir.

Bilgimizi toplumla paylaşırız. BSH İtfaiye Takımı mensupları, yöre okulların yangın tatbikatlarında görev alır. Şirket ayrıca yangın önleme tekniklerinin bilinirliğini artırarak ev ve işyerlerinde güvenliğe katkıda bulunmak amacıyla her yıl Yangın Önleme Haftası etkinlikleri düzenler. Kesintisiz devam eden Yangın Müdahale Eğitimleri çalışanlara verilen oryantasyon programının bir parçası olup, eğitmen kadrosunda profesyonel itfaiyeciler de yer almaktadır. Topluma karşı duyarlılık BSH çalışma kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.