Bosch, Siemens, Profilo ve Gaggenau markalarıyla Türk beyaz eşya sektörünün lider şirketlerinden BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İcra Kurulu’na yeni bir isim katıldı. BSH İspanya bünyesinde bulunan Santander’deki BSH fabrikasının genel müdürlüğünü yürüten Juan-Ignacio Conrat Niemerg, BSH Türkiye’nin Teknikten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CTO) olarak atandı. 1997 yılından bu yana BSH bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev alan Juan-Ignacio Conrat Niemerg, aldığı yeni sorumluluklarla BSH Ev Aletleri’ne değer katmaya devam edecek…
Avrupa’nın en çok tercih edilen markaları Bosch ve Siemens’in yanı sıra, özel markası Gaggenau ve yerel markası Profilo ile beyaz eşya sektörünün lider firmaları arasında yer alan BSH Ev Aletleri A.Ş., İcra Kurulu’nda görev değişikliğine gitti.

1997 yılından bu yana BSH çatısı altında çeşitli pozisyonlarda görev alan ve 2010-2013 yılları arasında BSH İspanya bünyesinde bulunan Santander’deki BSH fabrikasının genel müdürlüğünü yürüten Juan-Ignacio Conrat Niemerg, BSH Türkiye’nin Teknikten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CTO) olarak atandı.

1990 yılında Technical University of Munich’de Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Juan-Ignacio Conrat Niemerg, 1992 yılında aynı üniversitede İşletme alanında lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. Ph.D. derecesini de Technical University of Munich’ten alan Juan-Ignacio Conrat Niemerg, evli ve dört çocuk babasıdır.

<<Geri