Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay BSH üretim tesislerini ziyaret etti
BSH Ev Aletleri’nin Çerkezköy’deki üretim üssünü ziyaret eden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a üretim çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, BSH Ev Aletleri’nin Çerkezköy’deki üretim tesislerini ziyaret ederek, BSH Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CFO) Haluk Kaya ve BSH İcra Kurulu Üyesi Dr. Ralf Fuchs’tan üretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. BSH yöneticileri, Kaymakam Kubilay’a Ar-Ge Merkezi, bulaşık makinesi fabrikası ve A-Cool çift kapılı buzdolabı fabrikasını gezdirerek, üretim hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam Kubilay, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “BSH, hem Çerkezköy hem de ülkemiz için çok önem arz eden bir firma. 5 binin üzerinde çalışanı olan, önemli ölçüde ihracat yapan ve istihdam sağlayan bir firma. BSH yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Umuyorum ki, BSH Çerkezköy’de büyümeye, üretim kapasitesini artırmaya, yeni istihdam olanakları yaratmaya devam edecektir. Kendilerine, ilçemiz ve ülkemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

<<Geri