BSH Ev Aletleri’nin Çerkezköy’deki üretim tesislerinde, geçtiğimiz hafta çalışanlara yönelik iki etkinlik gerçekleştirildi.

BSH’nin tüm çalışanları aileleriyle birlikte “piknik”te buluşurken, direktörleri ise “happy hour” kokteylinde hedef tazeledi. BSH İcra Kurulu Başkanı Norbert Klein, “BSH’nin Türkiye’de 3.000 çalışanı bulunuyor. Her yıl düzenlediğimiz çeşitli kurumsal etkinliklerde bir araya gelen BSH çalışanları, büyük ve birbirine bağlı bir aile olmanın keyfini yaşıyor. Performansımızı birlikte değerlendirmeyi, hedeflerimizi birlikte koymayı ve birlikte eğlenmeyi ilke edindik. Bu şeffaflık ve paylaşım, şirketimizin performansını doğrudan etkiliyor.” dedi.

BSH çalışanları ve ailelerinden oluşan 5.500 kişilik grup, 10 Eylül Pazar günü düzenlenen piknikte doyasıya eğlendi. 2003 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen “Yaz Sonu Pikniği”nin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz üstlendi. Oyun, animasyon ve yarışmalarla renklendirilen piknikte, piyango çekilişi büyük ilgi gördü. Çeşitli küçük ev aletlerinin hediye edildiği çekilişin büyük ödülü, deneme üretimleri devam eden yeni bulaşık makinesi fabrikasının ilk ürünüydü.

BSH’nin direktörleri, 15 Eylül Cuma günü ise her yıl 4 kez düzenlenen “happy hour” kokteylinde bir araya geldi. Etkinlikte, İcra Kurulu Üyeleri, şirketin son dönemdeki yatırım ve başarılarından bahsederek çalışanları sektörel gelişmeler ve 2007 hedefleri konusunda bilgilendirdi. Kokteyl, BSH Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Kulübü’nün (SOKAK) fotoğraf bölümü üyelerinin seçilen fotoğrafları sunuldu. Fotoğraflardan hazırlanacak serginin, şirketin Ümraniye’deki Genel Müdürlüğü ve Çerkezköy’deki üretim tesislerinden sonra, BSH Grubu’nun Almanya’daki merkezine de taşınması planlanıyor.

<<Geri