BSH, IFA 2017’de ev aletleri sektörünün geleceğini sergileyecek
BSH Ev Aletleri Yenilikçi Ürünleriyle IFA 2017'ye Hazır

IFA 2017’de BSH markalarının stantlarında yenilikçi ürünler boy gösterecek. Bosch ve Siemens stantlarında Home Connect uygulamasına bağlanan ve bu sayede Amazon Alexa ile de kontrol edilebilecek olan dünyanın ilk sesle çalışan ocağının yanı sıra akıllı mutfak asistanı Mykie, kumaş ve gıda maddeleri için akıllı X-Spect tarayıcı, ağ bağlantı kameralı buzdolapları, tam otomatik kahve makineleri gibi yenilikçi ürünler de sergilenecek.

Avrupa’nın lider, dünyanın ise ikinci en büyük ev aletleri üreticisi BSH, Berlin’de düzenlenecek olan Uluslararası Tüketici Elektronikleri Fuarı IFA 2017’de ev aletleri sektöründe tüketicileri bekleyen yenilikleri sergilemeye hazırlanıyor. Bu yıl 50. Yılını kutlayan BSH, 1-6 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan IFA 2017’da Bosch ve Siemens markalarıyla yer alacak. Sergi alanında Home Connect ekosistemini tamamlayan ürünlerin yanı sıra inovasyonun tüketici deneyimine kattığı değer paylaşılacak.

IFA 2017’de 3.1 no'lu salonda, 101. stantta yenilikçi ürünlerini tanıtmaya hazırlanan Bosch, “her evin karakterine” özgü ürünlerini beş ayrı konsept çerçevesinde otantik yaşam alanları canlandırarak sergileyecek. Simply Healthy, Simply Perfect, Simply Clean, Simply My Style ve Simply Smart başlıklarında, her hanenin özgün kimliğine seslenen, fırından buzdolabına kahve makinesinden elektrik süpürgesine kadar farklı ürünler tanıtacak.

Siemens Ev Aletleri, bu yıl IFA 2017 Fuarı’na “Sorunsuz Bir Yaşam İçin Çözümler" sloganıyla katılıyor. Siemens Ev Aletleri, fuarda yer alan standıyla sorunsuz yaşam konseptini deneyimletecek. Salon 1.1'de yer alan stant yiyecek tezgâhı, kahve ve içecek barları, sanat galerisi ve eğlence alanları ile tamamlanmış geniş bir “Concept Mall”a dönüştürülecek.

<<Geri