Müşterilerine güvenilir servis hizmeti sunmak için yatırımlarına aralıksız devam eden BSH Ev Aletleri; Çağrı Merkezi, Marmara Bölge Müdürlüğü, Fabrika Servis Merkezi, Eğitim Merkezi ve Teknik Hizmetler Bölümü’nün tek çatı altında faaliyet göstereceği Kartal Servis Binası’nı hizmete soktu.

Geçtiğimiz yıl devreye alınan Samsun Çağrı Merkezi’nden sonra Türkiye’de bu alanda yaptığı ikinci büyük yatırım olan binada ilk etapda 180 kişilik istihdam yaratıldı. Kartal Servis Binası’nda, 2012 sonunda 223 kişilik bir ekiple 3.500.000 müşterinin talebinin karşılanması hedefleniyor.

Bosch, Siemens, Profilo ve Gaggenau markalarıyla Türk beyaz eşya sektörünün lider şirketlerinden biri olan BSH Ev Aletleri A.Ş. CEO’su Norbert Klein, Kartal Servis Binası’nın hizmete açılışı nedeniyle düzenlenen törende, Ar-Ge ve inovasyona büyük önem veren BSH Ev Aletleri’nin satış öncesi ve sonrası hizmetlerle de maksimum müşteri memnuniyetini hedeflediğini söyledi.

Samsun Çağrı Merkezi’nin hizmete girmesinin üzerinden henüz bir yıl geçmeden Kartal Servis Binası’nı açtıklarını belirten Klein, “Tek çatı altında müşterilerimize hizmet sunacak olan Kartal Servis Binamız, bu alanda yaptığımız en büyük ikinci yatırım... 180 kişilik bir ekiple yola çıktığımız binada, 2012 yılsonunda 223 kişilik bir ekiple 3.500.000 müşterinin talebin karşılamayı hedefliyoruz. Böylece bizim için çok önemli olan müşteri memnuniyetini bir adım daha öte taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Klein, “ Müşteri memnuniyetinde sürekli gelişim ilkesiyle hizmet veriyoruz. Pazar araştırmaları şirketi GfK’nın verilerine göre, Türkiye genelinde ulaştığımız %98 müşteri memnuniyeti, bu anlayışın en güzel kanıtını oluşturuyor” dedi.

BSH Ev Aletleri Çağrı Merkezi, Marmara Bölge Müdürlüğü, Fabrika Servis Merkezi, Eğitim Merkezi ve Teknik Hizmetler Bölümü’nün tek çatı altında faaliyet göstereceği Kartal Servis Binası 3400 metrekare alan ve 2 kat bodrum olmak üzere 8 kat üzerine kurulu bulunuyor. Samsun Çağrı Merkezi ile eş zamanlı çalışarak, tüm satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerle Türkiye genelindeki müşterilerin taleplerini karşılayacak olan Kartal Servis Binası’nda, Teknik Hizmetler Departmanı da tüm Türkiye’ye hizmet verecek.

<<Geri